Podľa čoho si vybrať sérum na rast mihalníc?

Mať krásne, husté a dlhé riasy je snom snáď každej ženy. V kútiku duše o nich snívajú aj muži, ktorým z tohto hľadiska nebolo až tak dopriate. Šťastím je, keď nám genetika už pri zrode uštedrí informáciu dlhe huste mihalnicetýkajúcu sa hustoty a dĺžky ochrany nášho viečka. Pretože áno, prvotná funkcia mihalníc nie je estetická, ale ochranná. Jej úlohou je chrániť oko pred nečistotami, ktoré by sa doňho teoreticky mohli rôznymi vplyvmi dostať. Takže mať husté a dlhé riasy nie je výhodou len z hľadiska krásy, ale aj z hľadiska bezpečnosti vášho oka. Samozrejme, na tú prvotnú funkciu si už nikto neuvedomuje. Dlhé mihalnice chceme len z toho dôvodu, aby sme boli krajší a sebavedomejší a dnes vám v tom môže pomôcť aj špeciálny prípravok, akým je sérum na ich rast, napr. aj na stránke rastmihalnic.

Ako takýto prípravok funguje?

Sérum na rast mihalníc je pre niektorých zázrakom, ktorý ich zbavil komplexov, dodal sebavedomie a uspokojenie samého seba so svojim zovňajškom. Nikto, kto so sebou nie je úplne spokojný, nemôže byť úplne šťastný a stále bude v podvedomí myslieť na svoje nedostatky. Sérum na mihalnice je práve riešením toho, akého sa jedného z týchto nedostatkov a komplexov zbaviť za pomerne krátky čas a v rozumnej cene.

Tento prevratný prípravok funguje pomerne jednoducho. Vedci dlhodobo skúmali, aké látky spôsobujú rast vlasových folikulov, konkrétne mihalníc. Samozrejme tak, aby neboli pre oko ani pre samotný folikul nijako nebezpečné a ničivé. Z týchto látok namiešali hmotu, ktorej sa úspešne podarilo z nevýrazných, jemných, riedkych a krátkych rias urobiť dlhé, husté a výrazné riasy.

Podľa výrobcu a konkrétneho prípravky sa sérum na rast mihalníc aplikuje rôzne. V každom prípade ale musí byť oko a riasy čisté, ináč by ste pôsobenie prípravku znehodnotili. Odporúča sa večerná aplikácia na už odmaľované partie očí. Existuje však aj sérum na mihalnice, na ktoré si môžete po jeho aplikácii naniesť aj maskaru. Nie všetky ale túto možnosť pripúšťajú.

Niektoré produkty, najviac tie najlacnejšie, je potrebné nanášať aj niekoľkokrát za deň, čo zvyšuje ich spotrebu. Ak teda chcete vidieť výsledky, v aplikácii je potrebné pokračovať, aj keby si to žiadalo zakúpenie nového prípravku. Najlepšie sérum na mihalnice je také, ktoré stačí nanášať raz za deň a vydrží vám aj niekoľko mesiacov, najviac väčšinou okolo 5-6 mesiacov.

Kedy uvidíte prvé výsledky?

Každý seriózny výrobca uvádza priemernú dobu denného aplikovania séra, ktorá predstavuje prvé viditeľné a neskôr aj ideálne výsledky rastu vašich mihalníc. Ak na výrobku nevidíte žiadnu takú informáciu, asi by ste od neho nemali nič čakať. To sa najčastejšie stáva pri veľmi lacných prípravkoch, ktoré ponúkajú pochybní predajcovia. Minúť môžete aj 3 balenia, ktoré ste pravidelne nanášali, no výsledok sa ani po takejto dobe nedostavil. Nemali by ste byť z takejto možnosti prekvapená/ý.

Testované sérum na mihalnice pochádzajúce od bezpečných fabrík a značiek ale uvádza na dosiahnutie ideálnych výsledkov dobu okolo 3 mesiacoch. Niekto prvé výsledky pozoruje už po jednom alebo dvoch týždňoch pravidelnej aplikácie. Ako sme už uviedli, pri kúpe je potrebné počítať aspoň s troma mesiacmi nanášania, ak chcete to najlepšie predlženie, rýchlejší rast a skvalitnenie. Na udržanie ideálnych výsledkov sa aj po 3 mesiacoch odporúča udržiavacia kúra, počas ktorej aplikujete prípravok na riasy raz alebo dvakrát za týždeň.

Rast ale záleží to aj od toho, akým spôsobom si sérum na mihalnice aplikujete. Ak idete podľa návodu, väčšinou sa doba čakania na prvé výsledky zhoduje, prípadne je ešte rýchlejšia. Ak ale návod nerešpektujete a idete si „svoje“, nečudujte sa, že výsledky sa akosi nedostavujú. Existujú totižto dva typy aplikátorov. Sérum na mihalnice s aplikátorom maskary sa aplikuje rovnako. To znamená, že na čisté riasy si hmotu pomocou aplikátora nanesiete tesne od korienkov ku končekom. Na čo najlepší a najrýchlejší rast je potrebné pokryť celú ich dĺžku! Sérum na riasy si ale môžete zakúpiť aj s aplikátorom očnej linky. Vtedy si tesne popri čistých riasach prechádzate aplikátorom od vnútornej strany oka k vonkajšej. Proces teda neurýchlite, ak si ho budete nanášať na celé riasy.

Sérum na mihalnice si vyberajte s rozumom

Bezpečné sérum na mihalnice si môžete zakúpiť v lekárni alebo v kozmetických salónoch. Iní predajcovia vám väčšinou ponúkajú to, čo príde výhodné a dobré im. Najväčšiu ponuku prípravkov ale nájdete na internete, kde si môžete veľmi rýchlo ich účinnosť a bezpečnosť overiť. Skoro každé sérum na rast mihalníc má na internete recenzie od reálnych užívateľov. Práve to vám môže pomôcť vo výbere takého, ktoré vám nijako neublíži, ale skutočne pomôže. modelka s umelymi riasami

Pokiaľ sú dlhé riasy to, čo momentálne chcete, dbajte aj na bezpečnostnú stránku prípravkov. Už vyššie sme uviedli, že si ich zakupujte len u overených predajcov alebo vtedy, ak ste si našli recenzie. Nie všetky totiž mohli podstúpiť testy potrebné k vašej bezpečnosti. Ide o dermatologicky, oftalmologicky a alergiologicky test. Určite nechcete, aby vám vami vybrané možno najlacnejšie sérum na mihalnice vypálilo folikuly či poškodilo zrak či viečka. Práve produkty pochybných a falšujúcich značiek zvyknú receptúru bezpečných originálov odpozerať. No nesústredia sa na namiešanie správneho množstva ani ich už potom netestujú.

Na základe vyššie uvedených faktov je pre vašu bezpečnosť najlepšie, aby ste si vyberali také sérum na  rast mihalníc, ktoré už má svoje ohlasy, uskutočnené klinické testy, recenzie, prípadne fotky výsledkov od skutočných používateľov. Tým totiž ochránite hlavne seba, svoj zrak a aj svoju peňaženku. Takisto sa nespoliehajte na rôzne domáce tipy, ktoré vám môžu uškodiť. Vyvarujte sa napr. tým na stránke https://www.consumerhealthdigest.com/eyelash-care/natural-remedies-for-eyelash-care.html.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *